İnternet Siparişlerinize Özel  4 ADIMDA KOLAY İADE

1. İade Talebi Oluştur
Adoremobilya.com üyelik bilgilerinizle giriş yapın, hesap >>> siparişlerim sayfasına giderek, ilgili sipariş numarasının yanındaki iade butonuna basınız .

MNG gönderileri için web sitemizden alacağınız iade koduyla ( iade kodunuz size özeldir )
444 06 06 nolu MNG Kargo müşteri hizmetleri hattını arayarak veya size en yakın MNG kargo şubesine giderek iade kaydı açtırabilir, iadenizi Adore Mobilya’ya ücretsiz olarak yönlendirebilirsiniz. İadeniz, kargo yetkilileri tarafından teslim alındıktan sonra iade kargonuzun takip numarası ile MNG kargo web sitesi ve müşteri hizmetlerini arayarak kargonuzun durumunu sorgulayabilirsiniz.

Horoz kargo gönderileri için, iade talebiniz alındıktan sonra müşteri hizmetleri yetkililerimiz taşıma firmasıyla iletişime geçer ve ürünün adresinizden alınması için 2 iş günü içerisinde kayıt oluşturma işlemi gerçekleştirilir.
Horoz Kargo iadelerinizin durumunu öğrenmek için 0850 346 85 85 nolu telefondan müşteri hizmetleri yetkililerimiz ile iletişime geçebilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

2. Ürünü Paketle
İade etmek istediğiniz ürünü 14 gün içerisinde, orijinal karton kolisini kullanarak, hasarlanmayacak  şekilde yeniden paketleyerek anlaşmalı kargo firmasına teslim ediniz.

Kurulumu yapılan ürünlerin iadesi yapılamamaktadır. Ürünün orijinal ambalajıyla ve anlaşmalı kargo firmasıyla gönderilmesi zorunludur.  

MNG Kargo, Horoz Kargo anlaşmalı taşıma/ lojistik firmalarımızdır.


Paketleme detayları 

* Ürün açıldıktan sonra kurulum yapılması durumunda, iade alınması söz konusu değildir.

* İade etmek istediğiniz ürünü size teslim edilen orijinal karton kolisi iade etmeniz zorunludur. Bu nedenle ürünü kullanacağınıza kesin karar verene kadar ( 14 gün içerisinde) ürünün orijinal ambalajını atmayınız, hasar görmeyecek ve yırtılmayacak şekilde saklayınız.

* Ürün paketini açarken yırtarak açmayınız. Paketin genel gövdesine ve bütünlüğüne zarar vermeden, yapışkan birleşme yerlerinden bir kesici yardımı ile açınız. Bu şekilde ürünü iade etmek istediğinizde orijinal paketi kullanmanız ve paketlemeniz kolaylaşacaktır.

*Siparişiniz tarafınıza ulaştığında, kargo görevlisi ile birlikte ürününüzü kontrol ediniz. Ürününüzün hasarlı çıkması durumunda kargo görevlisinden tutanak tutmasını istemelisiniz. adoremobilya.com üzerinden iade talebinizi oluşturduktan sonra ürünü, tutanak ve iade kodu ile birlikte Adore Mobilya’ya geri göndermeniz gerekmektedir.

Kargo kaynaklı hasar durumlarında ürünü bütün aksesuarları ile birlikte orijinal ambalajıyla geri göndermelisiniz.

Hasar/Arıza sebebiyle iade edilen ürünler gerekli incelemenin yapılması için yetkili kontrol ekibimize yönlendirilir ve ürünün inceleme süreci başlatılır. Üründe kullanımdan dolayı bir arıza / hasar yoksa yetkili birim raporuna uygun olarak onarım / iade / yeni ürün gönderimi işlemi başlatılır.

Önemli uyarı ! Ürününüzü iade ederken , irsaliyesini zarar görmeyecek şekilde ürün kolisine ekleyerek , sipariş bilgilerindeki bilgilerin girilerek gönderilmesi gerekmektedir.

* Paketiniz ürün açılırken zarar gördüyse, havalı naylon adı verilen koruyucu paketleme ürünleri ve orijinal paketin mukavemetini destekleyecek kartonlar ve bantlarla ürün ambalajını kargoya teslime hazır hale getirmelisiniz. Karton kutunun birleşim yerlerini sıkıca bantlamanız paketin açılmaması/ ürünün açılan paketten düşmemesi için önemlidir.

* Kargo yetkilileri iade ürünü teslim almaya geldiğinde, paketi kargo ile taşımaya uygun sağlamlıkta olmayan ürünler kargo tarafından teslim alınmamaktadır.

* ürünün hasarsız olarak depomuza ulaşabilmesi için paketin köşelerine herhangi bir darbede zarar görmesini engelleyecek naylon ambalajlarla destek sağlanmalıdır.

*Gardırop / portmanto/ ayakkabılık gibi büyük hacimli ürünlerde, paketin içeriği oluşturulurken  büyük parçalar en altta, daha kısa parçalar büyük parçanın üstüne gelecek ve koruma / mukavemet alanında kalacak şekilde dizilim yapılması ürünün iade sevkiyatı sırasında zarar görmemesi için önemlidir.

3.Kargoya Teslim Et
Ürünlerinizi tarafınıza teslim gerçekleştiren kargo firmasında iade kaydı açarak ücretsiz olarak Adore Mobilya’ya iade edebilirsiniz.

MNG Kargo Ücretsiz İadesi için hesap >>> siparişlerim >>> iade et butonuna tıklayarak, size özel iade numaranızı alabilir, bu numarayla kargo firması yetkilisine ya da size en yakın şubeye teslim edebilirsiniz.

Horoz Kargo iadeleri için 0850 346 85 85 nolu telefondan müşteri hizmetleri yetkililerimiz ile iletişime geçebilir, detaylı bilgi alabilirsiniz

4.Geri Ödeme
Ürün depomuza teslim olduktan ve iadesi onaylandıktan sonra, 3 iş günü içerisinde iade ödemeniz , yapmış olduğunuz ödeme şekline göre tarafınıza iade edilir. İade ödemeniz gerçekleştikten sonra, firmamız tarafından e-mail yolu ile bilgilendirileceksiniz.